O NAS

Kariera

Polski Dom Maklerski S.A. powstał z pasji i zaangażowania zespołu profesjonalistów i ekspertów rynku kapitałowego. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, w tym licencjonowanych maklerów papierów wartościowych oraz analityków, którzy dbają o najwyższą jakość usług.

Poszukujemy osób posiadających wiedzę z zakresu rynków kapitałowych, dla których inwestowanie na giełdzie jest przygodą i pasją. Zapraszamy do aplikacji zarówno profesjonalistów, jak również osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z giełdą. Stawiamy na partnerskie relacje, otwartość i dobry klimat pracy.

Zgłoszenia aplikacyjne prosimy wysyłać na adres e-mail: rekrutacja@polskidm.com.pl, pamiętając o dopisaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polski Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

 

OBECNA REKRUTACJA:

 

 

 

INFORMACJA DLA OBLIGATARIUSZY GETBACK S.A.

Polski
Dom
Maklerski

© 2016 PDM S.A
Wszelkie prawa zastrzeżone

Znajdź nas na facebooku

IDM

Wykonanie: Signum

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel
skontaktuje się z Tobą